Human Life International - Polska

Polski serwis pro-life

'Mały Jaś' już w Kazachstanie, kolej na Gruzję!

Drodzy Przyjaciele!

 Z pewnością pamiętacie, jak w lutym składaliśmy się na upominek pro-life dla Polaków w Kazachstanie. Byliście hojni, więc w podarunku od Przyjaciół udało się nam zakupić aż 15 zestawów modeli „Małego Jasia”. To znakomita pomoc edukacji pro-life. Dzieci, które razem z ks. Pawłem otwierają te paczki, na całe życie zapamiętają, jak wygląda „Mały Jaś” w łonie mamy. Modele trafią do parafii, do szkół, do poradni. Są bardzo potrzebne, bo „Mały Jaś” pokazuje, że jest małym bezbronnym dzieckiem, a nie grudą komórek. Aborcja w Kazachstanie nadal jest legalna w sowieckim stylu i ginie bardzo dużo dzieci.
dzieciGruzja

Długa droga
Planowaliśmy, że paczki z „Małymi Jasiami” dojdą do Kazachstanu jako upominek od Przyjaciół na Dzień Świętości Życia.  Wysłaliśmy je już na początku marca. Nic z tego! Najpierw utknęły polskie ciężarówki, potem na dłużej słuch o nich zaginął. Wreszcie kilka dni temu udało się odebrać przesyłkę. Formalności celne trwały bardzo długo, ale uzyskaliśmy zwolnienie z opłaty celnej.

 O. Paweł Blok polski franciszkanin, zajmujący się sprawami rodziny w diecezji astańskiej, prosi, aby Wam gorąco podziękować.

PORA NA KOLEJNY UPOMINEK!
„Mały Jaś” chce pojechać do Gruzji. Jest znakomita okazja, bo w dniach 14-18 maja w Tbilisi odbędzie się X Światowy Kongres Rodziny. Taki sam, jak w 2007 roku w Warszawie. Jestem tam wykładowcą, więc mogę trochę „Małych Jasiów” zabrać ze sobą.  Tyle, ile podarujecie!

„Mały Jaś” wybiera się do Gruzji
„Mały Jaś” jest w Gruzji bardzo, bardzo potrzebny. W tym małym kraju poniżej 5 mln ludności  dokonuje się rocznie 40 tys. aborcji w starym sowieckim stylu. Modele trafią do szkół i na uniwersytet. Zawiozę im także komplet polskich podręczników do Wychowania do Życia w Rodzinie, aby mogli je przetłumaczyć na język gruziński. To podarunek od Wydawnictwa „Rubikon”.

Polacy i Gruzini się wspierają
Gruzja jest nam Polakom bardzo bliska. Oni także postarali się wyrwać z objęć Wielkiego Brata, w czym my Polacy staraliśmy się im pomóc. Śp. Prezydent Lech Kaczyński wiele dla nich zrobił w najtrudniejszych chwilach. Oni o tym pamiętają!

Odnowa wiary
Gruzja to po Armenii najstarszy kraj chrześcijański na świecie. Dzisiaj wiara się tam odradza, greko-prawosławne kościoły są pełne młodych ludzi. Właśnie dla nich powinniśmy podarować „Małego Jasia”, aby zobaczyli i zrozumieli, że w łonie matki rozwija się malutki człowiek i trzeba go chronić.

Podaruj zestaw „Małego Jasia” dla Gruzji!
Jeden komplet modeli kosztuje 350 zł. W dużym opakowaniu jest ich pięć. Jeśli 7 osób złoży się po 100 zł, podarujemy dwa komplety modeli. Otwieramy wspólną skarbonkę, ile kto może!

Podarowując 20,-  50,- 100,- 200,- czy całe 350 zł, pomagasz powstrzymać zabijanie dzieci poczętych w Gruzji.
Można to zrobić TUTAJ

Na Przyjaciół zawsze można liczyć! Bardzo dziękuję!

W imieniu KPLŻ
Ewa H. Kowalewska
Klub Przyjaciół Ludzkiego Życia
Human Life International - Polska

 
Czy chcesz otrzymywać informację internetową na temat obrony życia w kraju i na świecie na swojego osobistego e-maila?
Zapisz się!

Twój adres e-mailowy jest u nas bezpieczny, nikomu go nie udostępniamy, ani go nie publikujemy.

Należymy do:

Media społecznościowe

Pomoc Rzeczowa

POMOC RZECZOWA3

Domy Samotnej Matki w Polsce

Okna Życia w Polsce

artykulOknaZycia

wspomoz obrone zycia

1. Przez internet za pośrednictwem PayU (PLN):

_
Kartą płatniczą Visa, MasterCard, albo przelewem online, możesz wspomóc naszą działalność w obronie życia dowolną kwotą.

2. Przez internet za pośrednictwem PayPal:

PayPal (PLN)PayPal € (Euro)


3. Wpłać przelewem bankowym na konto:

Klub Przyjaciół Ludzkiego Życia
ul. Jaśkowa Dolina 47/1a
80-286 Gdańsk
Nr rachunku: 05 1240 1242 1111 0000 1587 7356

 

materialy pro-life
BELKASKLEPIK3
BELKAULOTKI3
BELKAEBOOKI3
fromoceantoocean
 
 
logo GV
 
duszpasterstworodzinag