Human Life International - Polska

Polski serwis pro-life

O nawrócenie przeciwników życia

ModlitwaZaPrzeciwnikow1

 

Przyłącz się do modlitwy TUTAJ

Módlmy się z miłością o nawrócenie przeciwników życia!

Prośmy usilnie, aby działania podejmowane w złej intencji nie mogły szkodzić, a każde poczęte dziecko miało prawo do życia.

To prawdziwie chrześcijańska modlitwa! Pragniemy ją ofiarować Bogu na ręce Ojca Świętego.

Panie Jezu, który na Krzyżu modliłeś się z miłością za swoich prześladowców, otwórz moje serce, abym potrafił/a modlić się za nieprzyjaciół życia, za tych którzy chcą zabijać bezbronne dzieci w łonach matek, krzywdzić kobiety i zadawać im wielki ból.

Panie, proszę Cię o nawrócenie przeciwników życia!

Proszę Cię także, Panie Jezu, aby ich złe zamiary nie mogły zostać zrealizowane, a każde poczęte dziecko mogło się szczęśliwie urodzić.

W tej intencji deklaruję:
1. codzienną modlitwę
oraz według osobistych możliwości:
2. post
3. ofiarę na ratowanie życia dzieci poczętych

O szczególne wstawiennictwo proszę:

  • Św. Jana Pawła II, Wielkiego Obrońcę Życia
  • Św. Giannę Beretta Molla, która poświęciła życie dla swojego poczętego dziecka,
  • Bł. Mariannę Biernacką, która ofiarowała swoje życie za synową i jej nienarodzone dziecko,
  • Bł. Matkę Teresę z Kalkuty, która uratowała życie wielu poczętych dzieci,
  • Św. o. Maksymiliana Kolbe, który ofiarował swoje życie za ojca rodziny,
  • Bł. ks. Jerzego Popiełuszko, który oddał życie za Polskę i jej dzieci.
 
 


Drodzy Przyjaciele!
W obecnej sytuacji, gdy w Polsce powstaje możliwość wprowadzenia pełnej ochrony życia dzieci poczętych, obserwujemy wielką agresję ze strony przeciwników życia. Atakują Kościół i dopuszczają się nawet bluźnierczych prowokacji podczas Mszy św. Żądają pełnej legalizacji zabijania dzieci w łonach matek. Życie dziecka poczętego staje się dla nich przedmiotem rozgrywek politycznych w walce o władzę. Dążą do sprowokowania emocjonalnych awantur na naszych ulicach. Kłamią i demoralizują młodych. Szkodzą ludziom i społeczeństwu. Występują przeciwko Bogu - Stwórcy Życia.  Często jednak nie wiedzą, co czynią!

Tłumaczenie nic nie daje
Ludzie ci są zablokowani na wszelkie racjonalne argumenty. Nie przyjmują do wiadomości faktów, negują prawdę. Bardzo często są agresywni. Dyskutowanie z nimi nic nie daje, podsyca tylko nienawiść.

Brak miłości
Dziecko poczęte nie jest kochane, ale traktowane jak wróg i agresor. Króluje krańcowy egoizm, którego ceną jest życie bezbronnego człowieka, wielka krzywda jego matki i rozbicie rodziny.

Życzliwość i spokój
Przede wszystkim nie dajmy się sprowokować! Bitwy na ulicach, a nawet w kościołach nie są nam potrzebne. Odpowiadanie agresją na agresję do niczego dobrego nie prowadzi. Trzeba więc zachować spokój i życzliwość dla tych, którzy nas atakują.

Zwyciężać dobrem
O tej fundamentalnej zasadzie chrześcijańskiej przypominał nam bł. ks. Jerzy Popiełuszko, który jest patronem polskich obrońców życia.  Możemy wygrać tę batalię, ale tylko zachowując spokój i otaczając miłością zarówno poczęte dziecko, jak jego matkę, ojca i całą rodzinę w trudnej sytuacji. Dzisiaj potrzeba nam bardzo, bardzo dużo miłości. Staje przed nami najtrudniejsze pytanie: czy potrafimy kochać nieprzyjaciół życia? Okazywać im życzliwość i modlić się za nich?

Potężna konfrontacja
Batalia o pełną ochronę życia już się rozpoczęła. Szykuje się potężna konfrontacja. Nie możemy się godzić, aby chore dzieci były abortowane, porzucane, skazywane na śmierć, pozbawiane opieki medycznej. Przeciwnicy życia stosują typową zasadę eugeniczną: ”to życie nie jest warte przeżycia”. Tę zasadę stosowali naziści i wszyscy wiemy, do czego to doprowadziło.

Tylko modlitwą i postem
Potrzebna jest wielka modlitwa o nawrócenie przeciwników życia. Nie jest to łatwe. Przynosi jednak wielkie owoce. Tego agresywnego przeciwnika można pokonać tylko modlitwą i postem. Pamiętajmy o tym.

Modlitwa za przeciwników życia
Zapraszamy! Przyłączcie się do wielkiej modlitwy za przeciwników życia o ich nawrócenie. Można wybrać sobie jedną osobę, która jest znana z agresywnych działań przeciwko życiu. Można modlić się jedocześnie za wszystkich. Prosimy, módlmy się razem! Pan Bóg bardzo lubi, gdy modlimy się wspólnie. Zgłoście swój udział TUTAJ.

Uczmy się pozytywnej argumentacji
Powinniśmy znać także racjonalne argumenty za ochroną życia, zwłaszcza w tzw. szczególnych przypadkach. Będziemy atakowani, musimy wiedzieć, co odpowiadać. Racjonalnie, fachowo i z dużą życzliwością. Nasze materiały edukacyjne to zawierają. Wystarczy po nie sięgnąć. Są dostępne na naszej stronie www.hli.org.pl

Prosta argumentacja pro-life dla każdego
Postaramy się przygotować skrócony bryk informacyjny, aby wyjść naprzeciw temu zapotrzebowaniu. Na to potrzebujemy trochę czasu, ale ta batalia dopiero się zaczyna, więc na pewno warto.

Liczymy na Waszą pomoc!
Wygrać można tylko razem i to mocno się jednocząc. Bardzo liczymy na Waszą pomoc i bardzo za nią dziękujemy.
Ofiarowując 20,-, 50,- 100,- zł czy nawet więcej – po prostu ile kto może – wspomagasz wielką batalię o ochronę życia każdego poczętego dziecka. Możesz to zrobić TUTAJ.


W imieniu KPLŻ
Ewa H. Kowalewska
Klub Przyjaciół Ludzkiego Życia
Human Life International - Polska

 
 
Czy chcesz otrzymywać informację internetową na temat obrony życia w kraju i na świecie na swojego osobistego e-maila?
Zapisz się!

Twój adres e-mailowy jest u nas bezpieczny, nikomu go nie udostępniamy, ani go nie publikujemy.

Należymy do:

Media społecznościowe

Pomoc Rzeczowa

POMOC RZECZOWA3

Domy Samotnej Matki w Polsce

Okna Życia w Polsce

artykulOknaZycia

wspomoz obrone zycia

1. Przez internet za pośrednictwem PayU (PLN):

_
Kartą płatniczą Visa, MasterCard, albo przelewem online, możesz wspomóc naszą działalność w obronie życia dowolną kwotą.

2. Przez internet za pośrednictwem PayPal:

PayPal (PLN)PayPal € (Euro)


3. Wpłać przelewem bankowym na konto:

Klub Przyjaciół Ludzkiego Życia
ul. Jaśkowa Dolina 47/1a
80-286 Gdańsk
Nr rachunku: 05 1240 1242 1111 0000 1587 7356

 

materialy pro-life
BELKASKLEPIK3
BELKAULOTKI3
BELKAEBOOKI3
fromoceantoocean
 
 
logo GV
 
duszpasterstworodzinag