Wiedza naszym sojusznikiem w obronie życia!

Drodzy Przyjaciele!
Obserwując to, co dzieje się dookoła nas, zauważamy narastającą konfrontację w sprawie obrony ludzkiego życia. Wiele osób jest z tego powodu rozkojarzonych, gdyż nie pojmują, o co tak naprawdę chodzi. Argumentacja „za życiem” traci swój pozytywny wymiar. To bardzo niepokojące, gdyż gdzieś na tej drodze gubimy coś niezwykle ważnego: piękno, radość życia i miłość.

Potrzebujemy pozytywnej edukacji pro-life
Rzetelna wiedza na temat początków życia człowieka jest naszym wielkim sojusznikiem. Prawda broni się sama! Niestety wielu ludzi jej nie zna. Naszym zadaniem jest jej ukazywanie w szerokiej przestrzeni społecznej. Każdy z nas może to robić.

Jesteśmy obecni w Internecie
Prosimy zaglądajcie na naszą stronę internetową www.hli.org.pl
oraz na Facebooku  www.facebook.com/klub.przyjaciol.ludzkiegozycia 
a także na Twitterze

https://twitter.com/KlubZycia
Polubcie nasze strony, udostępniajcie wszelkimi sposobami publikowane przez nas materiały.

Są gotowe ulotki
Można je łatwo pobrać z naszej strony i wydrukować na domowej drukarce. Mają Wam pomagać podczas podejmowanych dyskusji. TUTAJ

Sklepik internetowy
Wiele materiałów edukacji pro-life można także zakupić poprzez prowadzony przez nas Sklepik Internetowy TUTAJ

Modele
Jak się taki model bierze do ręki, budzi się potrzeba ochrony tego maleństwa. „Mały Jaś” to model dziecka wielkości naturalnej w wieku 10 tygodni od poczęcia. Tak łatwo mieć go zawsze przy sobie w torebce czy w kieszeni. Duże zestawy modeli „Jak Powstałem” pokazują dziecko w macicy w wieku 12, 16, 18 i 24 tygodni od poczęcia. Większe modele można wyjąć i wziąć do ręki, przytulić. Są świetną pomocą naukową, Zestaw ten został zarejestrowany w MEN jako pomoc naukowa dla szkół nr 0534/1998. Zobacz TUTAJ

Gazeta pro-life za darmo
Nie sztuka przekonywać przekonanych. Powinniśmy raczej zwracać się do tych, którzy mają wątpliwości, aby porwać ich ku afirmacji życia od poczęcia. Oni nie kupią dobrej gazety. Trzeba im ją podarować i życzliwie zachęcić do przeczytania. Taką rolę spełnia wydawana przez nas gazeta „Wybierzmy Rodzinę i Życie!" Wiele osób ma nawyk przeglądania otrzymanej gazety – to działa. Poza tym formuła gazetowa jest najtańszym rozwiązaniem, dzięki czemu możemy dotrzeć do większej liczby odbiorców. Treści starych numerów umieściliśmy na naszej stronie. Jest tam wiele bardzo ciekawych materiałów, które się nie dezaktualizują TUTAJ

Nowy numer gazety już w marcu!
Planujemy wydanie co najmniej 25 tys. egzemplarzy. Wysokość nakładu zależy od zebranych środków, czyli od pomocy Przyjaciół. Gazety będziemy rozsyłać w kopertowanych pakietach. Odbiorcy otrzymają je bezpłatnie, zobowiązując się jedynie do rozdania otrzymanych materiałów edukacyjnych.

Cena przygotowania jednego pakietu z wysyłką wynosi 55 zł.
Nie ukrywam, że bardzo liczę na pomoc Przyjaciół. Tylko dzięki Wam informacje pro-life umieszczone w naszej gazecie mogą dotrzeć do wielu ludzi. Z góry serdecznie dziękujemy! Możecie tez zgłaszać do nas chęć przyłączenia się do upowszechniania tej gazety – wówczas przyślemy pakiet także do Was.

Ważne! Wykaż aktywność i sprawdź, komu dajesz swój 1% podatku
Wielu z Was już wypełnia PITy lub planuje to zrobić w najbliższym czasie. Ci, którzy nie prowadzą własnej działalności i rozliczają się samodzielnie z Urzędem Skarbowym, dostają obecnie e-mailem następującą informację "Informacja o  udostępnionym PIT-37 za rok 2018": Możesz też nic nie robić, a 30 kwietnia 2019 r. zaakceptujemy Twoje zeznanie i poinformujemy Cię o tym. Jest to wygodne, ale zdecydowanie lepiej sprawdzić czy wyliczenie zostało zrobione korzystnie dla nas. Można korzystać z naszych dobrych i wiarygodnych programów TUTAJ

Można też skorzystać z państwowego narzędzia, ale koniecznie trzeba sprawdzić i wpisać numer KRS organizacji pozarządowej, która ma otrzymać Wasz 1%. Jeżeli tego nie zrobicie, te naprawdę duże w skali kraju pieniądze prawdpodobnie przejdą na własność skarbu państwa, a nam nie pomożecie. Liczy się każda złotówka. Mówcie o tym swoim znajomym i bliskim.

Prosimy pamiętajcie o nas!

Stowarzyszenie Przyjaciół Ludzkiego Życia
KRS 0000249454

Prosimy też pomóżcie nam wydać nowy numer gazety edukacji pro-life. Nakład zależy od Waszej ofiarności.

Na ten cel otwieramy skarbonkę!

Ofiarowując 55,- zł na cały pakiet lub 110,- na dwa albo po prostu tyle, ile kto może, pomagasz dotrzeć z życzliwą i wiarygodną edukacją pro-life do wielu ludzi. 

Swój Dar Serca można przekazać TUTAJ

Dla osób z zagranicy TUTAJ


W imieniu KPLŻ
Ewa H. Kowalewska
Klub Przyjaciół Ludzkiego Życia

 

 
Czy chcesz otrzymywać informację internetową na temat obrony życia w kraju i na świecie na swojego osobistego e-maila?
Zapisz się!

Twój adres e-mailowy jest u nas bezpieczny, nikomu go nie udostępniamy, ani go nie publikujemy.