Human Life International - Polska

Polski serwis pro-life

Podarunek dla Matki Bożej na Boże Narodzenie!

HLIDrodzy Przyjaciele!

W błogosławionym czasie Bożego Narodzenia mamy zwyczaj obdarowywania się nawzajem. To wspaniała tradycja, która przynosi wiele radości. Chrystus się rodzi! Maleńkie Dziecko, które zbawia nasz świat.

Maryja nie miała łatwo.

Była uboga, w podróży. Nie miała nawet gdzie urodzić. Ona jednak tak bardzo zaufała Bogu, że się tymi trudnościami specjalnie nie przejmuje. Najważniejsze dla Niej jest wypełnienie Jego woli i wskazanie ludziom drogi do Niego. Jest przecież Hodegetrią – Przewodniczką.

Prezent dla Maryi pod choinkę

Nadchodzą urodziny Jej Syna. Wszyscy dostają prezenty. Czy i dla Niej możemy zrobić podarunek, który będzie miły Jej sercu?

Co to może być?

Jej nie zależy na konkretnych przedmiotach. Od Boga otrzymała wszystko. Wie, że my żyjemy w trudnym czasie, gdy narasta zagrożenie w wymiarze ogólno światowym. Ona, Królowa Polski obecna w Częstochowskiej Ikonie, aby nam pomóc wybrała się w wyjątkową pielgrzymkę dookoła świata „Od Oceanu do Oceanu” w obronie cywilizacji życia i miłości.

Wielkie świadectwo wiary

Ta pielgrzymka jest czymś zupełnie zadziwiającym. Widocznie Maryja uprosiła u Swojego Syna tę peregrynację, aby kolejny raz zaprowadzić ludzi do Boga i zanieść Mu świadectwo wiary współczesnego świata.

To Ona prowadzi

Nikt z nas tej wyprawy nie planował. Więcej, nawet nie marzyliśmy o tym, gdyż na ludzki rozum i możliwości jest to po prostu niemożliwe. Tymczasem do dzisiaj przejechała 165 tys. km czyli jakby 4 razy okrążyła świat. Bez wielkich nakładów finansowych, bez szumu medialnego. Wszędzie otaczana tłumem kochających Ją ludzi, pokazuje Bogu, że we współczesnym świecie wiara jest nadal żywa.

Wspaniałe owoce

Podczas tej wędrówki dzieje się wiele zadziwiających rzeczy. Przede wszystkim przychodzą tłumy ludzi. Nie sposób ich policzyć. Są ich miliony. Modlą się, płaczą, przepraszają, proszą! Są świadectwa z różnych krajów, że Jej wizyta zmieniła bardzo wiele. Np. w Słowacji na Marsz Życia przyszło w tym roku ok. 100 tys. ludzi, wcześniej przychodziło ok. 2 tys. Hiszpanie są zaskoczeni, jak bardzo ta pielgrzymka umocniła u nich wiarę. W USA mieliśmy świadectwa uratowania 12 dzieci, ale na pewno jest ich wiele, wiele więcej. Bardzo dużo ludzi idzie do spowiedzi, często po latach. Kapłani mówią o wielkich nawróceniach. Od czasu wizyty w Stanach Zjednoczonych zamknięto już ponad 120 placówek aborcyjnych. Przykładowo wielką klinikę aborcyjną pod Cincinnati zamknięto decyzją władz sanitarnych w dniu 15 sierpnia (Wniebowzięcie), a sąd ją ostatecznie potwierdził 22 sierpnia (Matki Bożej Królowej). Takich zadziwiających „zbiegów okoliczności” jest mnóstwo.

Pielgrzymka trwa

Obecnie Matka Boża kontynuuje odwiedziny w kolejnych parafiach w Meksyku. Prawdopodobnie na zakończenie wizyty w tym kraju, w Niedzielę Miłosierdzia Bożego, która w tym roku łączy się z Dniem Świętości Życia właśnie z Meksyku popłynie na cały świat wielkie przesłanie Maryi w obronie cywilizacji życia i miłości łącząc Guadalupe z Częstochową.

Wyprawa na Kubę

To staje się realne. Czy Matka Boża tam pojedzie, okaże się w najbliższym czasie i zależy także od nas. Ludzie są tam tak ubodzy, że nie są w stanie sami ufundować Jej przyjazdu.

Pomóż Matce Bożej pojechać na Kubę!

Niech to będzie specjalny podarunek dla Niej na Boże Narodzenie! To najpiękniejszy prezent, jaki każdy z nas może Jej ofiarować. Ona chce tam pojechać, ale potrzebuje naszej pomocy!

Jeżeli ofiarujesz 20,- 50,- 100,- czy nawet 1000,- zł lub więcej, zrobisz podarunek miły Jej sercu. Pomożesz Jej! My na Kubę nie pojedziemy, ale na pewno postaramy się dobrze skierować tę pomoc.

Można to zrobić TUTAJ

Przygotowaliśmy też dokumentalny reportaż filmowy z I etapu peregrynacji. Szczegóły TUTAJ

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wspomagają tę wielką wyprawę „Od Oceanu do Oceanu” i modlitwą, i materialnie. Bez pomocy Przyjaciół nie można byłyby zrealizować tego dzieła.

 

Serdecznie pozdrawiam

Ewa H. Kowalewska
 
Czy chcesz otrzymywać informację internetową na temat obrony życia w kraju i na świecie na swojego osobistego e-maila?
Zapisz się!

Twój adres e-mailowy jest u nas bezpieczny, nikomu go nie udostępniamy, ani go nie publikujemy.

Należymy do:

Media społecznościowe

Pomoc Rzeczowa

POMOC RZECZOWA3

Domy Samotnej Matki w Polsce

Okna Życia w Polsce

artykulOknaZycia

wspomoz obrone zycia

1. Przez internet za pośrednictwem PayU (PLN):

_
Kartą płatniczą Visa, MasterCard, albo przelewem online, możesz wspomóc naszą działalność w obronie życia dowolną kwotą.

2. Przez internet za pośrednictwem PayPal:

PayPal (PLN)PayPal € (Euro)


3. Wpłać przelewem bankowym na konto:

Klub Przyjaciół Ludzkiego Życia
ul. Jaśkowa Dolina 47/1a
80-286 Gdańsk
Nr rachunku: 05 1240 1242 1111 0000 1587 7356

 

materialy pro-life
BELKASKLEPIK3
BELKAULOTKI3
BELKAEBOOKI3
fromoceantoocean
 
 
logo GV
 
duszpasterstworodzinag