Święty Mikołaj Czyścioszek! „Pakiecik higieniczny dla maluszka”

Szanowni Państwo!

Drodzy Przyjaciele!

swMikolaj9 Freshmail5 01Tradycyjnie przygotowujemy mnóstwo upominków na Św. Mikołaja i nie zapominamy o  najuboższych.

W tym roku proponujemy pakiecik higieniczny dla maluszków, które mają bardzo ubogie mamy. One nie dostaną żadnych zasiłków co najmniej przez 3 miesiące po porodzie. tyle czasu trwa załatwianie formalności. Dzieci mają swoje potrzeby, a środki higieniczne szybko się zużywają. Pieluszek też ciągle brakuje, a proszek do prania dla niemowląt jest drogi.

Św. Mikołaj bardzo praktyczny

Proponujemy „pakiecik higieniczny” od św. Mikołaja, który zawiera:

sudokrem, oliwkę, żel do kąpieli, mydełko, chusteczki higieniczne 2 x po 3 zestawy, puder, krem ochronny bambino, krem ochronny przed wiatrem i zimnem, żel do mycia ciała na dobranoc, proszek do prania dla niemowląt 2 paczki i pieluszki jednorazowe 4 paczki.


Łącznie koszt pakietu wynosi: 190 zł
FOT1 artykul  
Zbieramy też ciuszki dla niemowląt
Segregujemy je i przekazujemy tam, gdzie są najbardziej potrzebne. Są  przyjmowane z ulgą i zachwytem. Poszukiwane są także: wózki, nosidełka, butelki i inne akcesoria.

Buciki, skarpetki, czapeczki, sweterki…
Dziękujemy też za nadsyłanie drobiazgów robionych specjalnie dla tych ubogich dzieci na drutach czy szydełku. Są bardzo potrzebne, bo idzie zima, a mieszkania ubogich matek często są niedogrzane. Zawierają one także olbrzymi ładunek pozytywnych emocji, bo są robione specjalnie z myślą o takim dziecku, które nie dostanie ich od własnej kochającej babci czy cioci.

Dziękujemy wszystkim, którzy już przyłączyli się do naszej inicjatywy. Zebraliśmy już środki na 28 pakiecików. Potrzeba dużo więcej!

Może ktoś z Was jeszcze się dołączy?Ofiarowując 20,-; 50,-; 100,- czy nawet 190 zł na cały „Pakiecik higieniczny dla maluszka” od św. Mikołaja, pomagasz najuboższym matkom. Budzisz też  w nich nadzieję, że sobie poradzą – pomimo wszystko.

Swój Dar Serca można przekazać TUTAJ
Dla osób z zagranicy TUTAJ  

W imieniu KPLŻ
Ewa H. Kowalewska
Klub Przyjaciół Ludzkiego Życia
Human Life International - Polska

 

 
Czy chcesz otrzymywać informację internetową na temat obrony życia w kraju i na świecie na swojego osobistego e-maila?
Zapisz się!

Twój adres e-mailowy jest u nas bezpieczny, nikomu go nie udostępniamy, ani go nie publikujemy.