Human Life International - Polska

Polski serwis pro-life

STOP! DEPRAWACJI W EDUKACJI

W najbliższą niedzielę (30 sierpnia) o godz. 13:00 odbędzie się wielka manifestacja rodziców na Placu Zamkowym w Warszawie.  Poprzedzi ją Msza św. w kościele św. Anny o godz. 12:00.

         Już w czerwcu br. sygnalizowaliśmy, że przygotowywane  jest wprowadzenie do szkół deprawującej, genderowej edukacji seksualnej. Ostatnio Minister Edukacji Narodowej Joanna Kluzik-Rostkowska publicznie oświadczyła, że zmienia podstawę programową przedmiotu Wychowanie do życia w rodzinie. Chce wymienić podręczniki i wprowadzić do szkół tzw. edukatorów seksualnych związanych z organizacjami LBGTQ. Oznacza to wprowadzenie do polskich szkół indoktrynacji genderowej.

 

         Konstytucja RP zapewnia rodzicom prawo do wychowywania dzieci zgodnie ze swoimi przekonaniami. Ministerstwo Edukacji Narodowej zamierza je łamać lansując liberalną, genderową ideologię. Nie jest do tego potrzebna decyzja Parlamentu, wystarczy jedno zarządzenie ministra!

         Musimy walczyć o uznanie naszych praw, aby ochronić nasze dzieci. Tylko łącząc się razem mamy szansę wygrać! Mogą to robić m. in. rodzice, przy wsparciu organizacji pozarządowych.

         W Paryżu na manifestację w obronie dzieci przed wychowaniem genderowym przyszło ponad milion osób, w Rzymie ok. pół miliona. I było to skuteczne! Ilu nas będzie w Warszawie?

         W odnośniku poniżej program wydarzenia:

http://www.stopdeprawacji.pl/program

TAM TRZEBA BYĆ!

Naszych dzieci będziemy bronić odważnie, wytrwale i z determinacją!

         Zachęcamy również do podpisania petycji do Minister Edukacji Narodowej, którą prowadzi Klub Przyjaciół Ludzkiego Życia przez CitizenGo (o ile się tego jeszcze nie zrobiło). Zebraliśmy już ponad 40 tys. podpisów, ale potrzeba znaczne więcej. Możemy być pewni, że nasze stanowisko w tej sprawie dotrze do adresata..

Można to zrobić TUTAJ:

 http://www.citizengo.org/pl/nie-dla-deprawujacej-edukacji-seksualnej

[opracowanie własne]

 
Czy chcesz otrzymywać informację internetową na temat obrony życia w kraju i na świecie na swojego osobistego e-maila?
Zapisz się!

Twój adres e-mailowy jest u nas bezpieczny, nikomu go nie udostępniamy, ani go nie publikujemy.

Należymy do:

Media społecznościowe

Pomoc Rzeczowa

POMOC RZECZOWA3

Domy Samotnej Matki w Polsce

Okna Życia w Polsce

artykulOknaZycia

wspomoz obrone zycia

1. Przez internet za pośrednictwem PayU (PLN):

_
Kartą płatniczą Visa, MasterCard, albo przelewem online, możesz wspomóc naszą działalność w obronie życia dowolną kwotą.

2. Przez internet za pośrednictwem PayPal:

PayPal (PLN)



PayPal € (Euro)


3. Wpłać przelewem bankowym na konto:

Klub Przyjaciół Ludzkiego Życia
ul. Jaśkowa Dolina 47/1a
80-286 Gdańsk
Nr rachunku: 05 1240 1242 1111 0000 1587 7356

 

materialy pro-life
BELKASKLEPIK3
BELKAULOTKI3
BELKAEBOOKI3
fromoceantoocean
 
 
logo GV
 
duszpasterstworodzinag