Human Life International - Polska

Polski serwis pro-life

W Godzinie Łaski wspólnie powierzmy Maryi ochronę cywilizacji życia i miłości!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
Drodzy Przyjaciele!

MBWe wtorek 8 grudnia w uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w południe (godz. 12:00 do 13:00) przypada tzw. Godzina Łaski dla Świata. Maryja powiedziała do włoskiej pielęgniarki Pieriny Gilli podczas prywatnego objawienia 8 grudnia 1947 roku: Moim życzeniem jest, aby każdego roku 8 grudnia w południe obchodzono Godzinę Łaski dla całego świata. (…) Będą masowe nawrócenia. Dusze zatwardziałe i zimne jak marmur będą poruszone łaską Bożą i znów staną się wierne i miłujące Boga. (…)
 
Modlitwa na Jasnej Górze
W tym czasie obrońcy życia będą modlić się w Kaplicy Jasnogórskiej przed Obliczem Matki Bożej Częstochowskiej w intencji ochrony cywilizacji życia i miłości oraz o nawrócenie promotorów cywilizacji śmierci.
 
Nieustanna modlitwa
Intencję tę powierzamy Panu Bogu za pośrednictwem Maryi już od 28 stycznia 2012 roku, gdy podczas rozpoczęcia peregrynacji kopii Ikony Częstochowskiej „Od Oceanu do Oceanu” złożyliśmy „Akt Powierzenia Matce Bożej Ochrony Cywilizacji Życia i Miłości”. Akt ten jest nieustannie odnawiany podczas odwiedzin Ikony w różnych parafiach w 27 krajach, obecnie w Meksyku.
 
Atak cywilizacji śmierci
Chrześcijańska cywilizacja życia i miłości jest obecnie bardzo poważnie zagrożona.
Żyjemy w trudnym czasie wielkiego, globalnego ataku cywilizacji śmierci. Ginie bardzo wielu niewinnych ludzi – nienarodzone dzieci, starzy i chorzy. Liczba ofiar przekracza już dwa miliardy ludzkich istnień. Każdego dnia ginie kolejne 50 tysięcy dzieci w łonach matek.
Wielu ludzi w ogóle nie chce mieć dzieci. Coraz powszechniejsze stają się środki niszczące płodność i życie. Narasta niepłodność małżonków. Ludzkie dziecko staje się produktem nowoczesnej technologii, dawcą komórek i organów. „Wytwarza się” dzieci o określonych cechach, pozostałe poddając selekcji. Setki tysięcy zamrożonych poczętych dzieci czeka w ciekłym azocie pomiędzy życiem a śmiercią. Międzynarodowe prawo stanowione przez ludzi odmawia ochrony prawnej życiu poczętego dziecka. Kolejne kraje legalizują eutanazję. Narasta atak na małżeństwo i rodzinę.
(fragm. Aktu Powierzenia).
 
Tylko razem
Łącząc dobre inicjatywy z Bożą pomocą możemy wygrać ten globalny atak cywilizacji śmierci.
 
Ten Rok jest wyjątkowy
Kościół ogłosił rozpoczęcie 1050 rocznicy Chrztu Polski. Na Jasnej Górze trwają debaty podsumowujące naszą wierność Ślubom Jasnogórskim Narodu Polskiego, do których należy również obrona życia i rodziny. 8 grudnia Ojciec Święty ogłosi Rok Miłosierdzia Bożego. W lipcu młodzież z całego świata zjedzie się do Krakowa na spotkanie z Ojcem Świętym Franciszkiem. Polska stoi na progu olbrzymiej nadziei na wielkie zmiany na lepsze. Jest to bardzo ważny czas, który dotyczy każdego z nas.

Wspólna modlitwa w Godzinie Łaski
Bardzo prosimy o przyłączenie się do tej modlitwy w obronie życia, szczególnie odmawiając ją w Godzinie Łaski 8 grudnia o godz. 12:00. Bądźmy w łączności z Jasną Górą. Wszyscy razem! Niechaj każdy z nas odmówi Akt Powierzenia Matce Bożej Ochrony Cywilizacji Życia i Miłości. Módlmy się w łączności duchowej z Maryją, Królową Polski nie tylko za naszą Ojczyznę, ale za cały współczesny świat.
Tekst Aktu Powierzenia można znaleźć TUTAJ

W imieniu Klubu Przyjaciół Ludzkiego Życia
Ewa H. Kowalewska

 

 
Czy chcesz otrzymywać informację internetową na temat obrony życia w kraju i na świecie na swojego osobistego e-maila?
Zapisz się!

Twój adres e-mailowy jest u nas bezpieczny, nikomu go nie udostępniamy, ani go nie publikujemy.

Należymy do:

wiadomosci pro-life

Zapisz się, aby otrzymywać informację internetową na temat obrony życia w kraju i na świecie!


Pomoc Rzeczowa

POMOC RZECZOWA3

Domy Samotnej Matki w Polsce

Okna Życia w Polsce

artykulOknaZycia

Media społecznościowe

materialy pro-life
BELKASKLEPIK3
BELKAULOTKI3
BELKAEBOOKI3

wspomoz obrone zycia

1. Przez internet za pośrednictwem PayU (PLN):

_
Kartą płatniczą Visa, MasterCard, albo przelewem online, możesz wspomóc naszą działalność w obronie życia dowolną kwotą.

2. Przez internet za pośrednictwem PayPal:

PayPal (PLN)

PayPal € (Euro)

3. Pobierz przekaz pocztowy (pdf), wydrukuj i wypełniony nadaj na poczcie lub w banku.

4. Wpłać przelewem bankowym na konto:

Klub Przyjaciół Ludzkiego Życia
ul. Jaśkowa Dolina 47/1a
80-286 Gdańsk
Nr rachunku: 05 1240 1242 1111 0000 1587 7356

fromoceantoocean
 
logoFKP 01
 
logo GV
 
duszpasterstworodzinag