Human Life International - Polska

Polski serwis pro-life

Czas na spacery i rowery – dla życia i rodziny!

rajdRowerowy2017
Czas na rowery
Można się wybrać na rowerowy Rajd dla Życia. W tym roku zaczyna się już 30 czerwca. Przejazd będzie się odbywał od 1 – 7 lipca br. Uczestnicy ofiarowują pielgrzymi trud i modlitwę w intencji poczętego życia.
 
Czy dam radę?
Dzień rajdowy to jedynie 70-90 km w czasie 7 – 9 godzin, jak łatwo policzyć tempo nie jest zbyt szybkie i nawet laik rowerowy sobie poradzi. Po drodze są przerwy na wypoczynek, modlitwę, spotkanie z mieszkańcami oraz zwiedzanie. Karimaty i śpiwory oraz inne bagaże wiezie za grupą bus, a spanie jest zorganizowane w domach rekolekcyjnych, szkołach,  remizach strażackich i salkach parafialnych. Organizatorzy starają się, aby zawsze był dostęp do ciepłej wody. W czasie drogi dzięki gościnności mieszkańców  jest zapewniona herbata i posiłki.

 
Tym razem ruszamy z Gdańska!
W tym roku są aż cztery trasy. Pierwsza grupa rozpoczyna rajd w Gdańsku i kończy w Łodzi. Trasa liczy 561 km, ale to nie jest najdłuższy rajd w porównaniu do poprzednich. Ten kierunek jest bardzo malowniczy: Pomorze Gdańskie, Mierzeja Wiślana, Warmia, Mazury, Puszcza Kampinoska… 
 
Są jeszcze wolne miejsca
Trzeba mieć ukończone 16 lat, górny wiek bez ograniczeń. Starsi też nieraz jechali razem z młodymi. Potrzebne jest zaświadczenie od lekarza rodzinnego i sprawny rower. Nie musi być super  wyczynowy, bo trasa prowadzi po mało uczęszczanych drogach asfaltowych i szutrowych drogach leśnych. Koszt tegorocznego rajdu wynosi 250 zł. Niestety nie obejmuje  dojazdu do Gdańska.

Kto pojedzie?
Zastanówcie się, zaproście i zachęćcie Waszą młodzież. Rajd jest także czasem znakomitego, czynnego, wakacyjnego odpoczynku w dobrym towarzystwie.

 
W tej sprawie można się kontaktować z ks. Januszem Wilkiem asystentem KSM Diecezji Legnickiej pod numerem telefonu
607 200 649 lub
przez email: 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
 
Czy chcesz otrzymywać informację internetową na temat obrony życia w kraju i na świecie na swojego osobistego e-maila?
Zapisz się!

Twój adres e-mailowy jest u nas bezpieczny, nikomu go nie udostępniamy, ani go nie publikujemy.

Należymy do:

Media społecznościowe

Pomoc Rzeczowa

POMOC RZECZOWA3

Domy Samotnej Matki w Polsce

Okna Życia w Polsce

artykulOknaZycia

wspomoz obrone zycia

1. Przez internet za pośrednictwem PayU (PLN):

_
Kartą płatniczą Visa, MasterCard, albo przelewem online, możesz wspomóc naszą działalność w obronie życia dowolną kwotą.

2. Przez internet za pośrednictwem PayPal:

PayPal (PLN)PayPal € (Euro)


3. Wpłać przelewem bankowym na konto:

Klub Przyjaciół Ludzkiego Życia
ul. Jaśkowa Dolina 47/1a
80-286 Gdańsk
Nr rachunku: 05 1240 1242 1111 0000 1587 7356

 

materialy pro-life
BELKASKLEPIK3
BELKAULOTKI3
BELKAEBOOKI3
fromoceantoocean
 
 
logo GV
 
duszpasterstworodzinag