Punkt Pomocy Rzeczowej

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

POMOC RZECZOWA Fundacja Klub Przyjaciół Ludzkiego Życia wraz ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Ludzkiego Życia prowadzi punkt pomocy rzeczowej dla mam oczekujących narodzin dziecka i znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej i rodzinnej, samotnych matek oraz rodzin wielodzietnych.

Na ręce fundacji można przesłać bądź przynieść pomoc rzeczową dla maluchów w postaci ubranek, wózków, nosidełek, łóżeczek i akcesoriów dla noworodków i niemowląt.

Przekazaliśmy już kilka wózków dla maluchów, ubogie mamy nie kryły radości bo na wózek ich po prostu nie stać. Jak dziecko w Państwa rodzinie wyrośnie, możecie wózek przyprowadzić bądź przysłać do naszego biura. Będzie czekał na kolejną potrzebującą mamę.

Bardzo potrzebne są foteliki - nosidełka (tzw. pierwsze do 10 kg) do odbioru dziecka ze szpitala po porodzie! 

Jeżeli coś zostało po Waszych dzieciach czy wnukach, możecie ofiarować ubogim matkom. Rzeczy można przekazywać na adres:
Klub Przyjaciół Ludzkiego Życia, Jaśkowa Dolina 47/1a, 80-286 Gdańsk bądź osobiście w naszym biurze w godzinach 9.00 - 16.00 bądź w innych po wcześniejszym kontakcie telefonicznym 583411911

W dalszym ciągu prowadzimy akcje: "Wyprawka dla Maluszka" - przekazujemy zestawy składające się z pierwszych akcesoriów i ubranek potrzebnych do szpitala i w początkowej pielęgnacji noworodka w domu (koszt jednego zestawu to 240 zł) możesz wspomóc akcję finansowo wpłacając dar oraz akcję "Skarpetki dla Maluszka" - każdy posiadający umiejętność dziergania na drutach bądź szydełku może wykonać skarpetki dla nowonarodzonego dziecka. Więcej na http://www.hli.org.pl/pl/artykuly/1097-ubralismy-juz-20-dzidziusiow-potrzebne-skarpetki

Dziękujemy w imieniu Mam i Maluszków za okazane do tej pory wsparcie. Bez Waszej pomocy i zaangażowania to by się nie udało!

 

pomocrzeczowa
 Pomoc rzeczowa
skarpetkiibuciki
 Skarpetki i buciki
 

 wyprawki
Wyprawki
 
Prosimy podaruj swój 1% na obronę życia!  Nasz KRS: 0000249454

Czy chcesz otrzymywać informację internetową na temat obrony życia w kraju i na świecie na swojego osobistego e-maila?
Zapisz się!


Twój adres e-mailowy jest u nas bezpieczny, nikomu go nie udostępniamy, ani go nie publikujemy.