Human Life International - Polska

Polski serwis pro-life

Punkt Pomocy Rzeczowej

 

Fundacja Klub Przyjaciół Ludzkiego Życia wraz ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Ludzkiego Życia prowadzi punkt pomocy rzeczowej dla mam oczekujących narodzin dziecka i znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej i rodzinnej, samotnych matek oraz rodzin wielodzietnych.

W imieniu mam i maluszków pragniemy podziękować Państwu za okazane serce i wsparcie.

Również każdy z Państwa może pomóc mamom i rodzinom w trudnej sytuacji:

1. Poprzez przekazanie 1% na Stowarzyszenie Przyjaciół Ludzkiego Życia KRS 0000249454 - darmowe programy do wypełniania PIT- ów są dostępne na naszej stronie https://www.hli.org.pl/pl/artykuly/216-jeden-procent-podatku-na-budowanie-ewangelii-zycia-i-milosci
Pieniądze zebrane z 1% są przekazywane na wyprawki dla mam oczekujących narodzin maluszków oraz ubogich matek w trudnej sytuacji życiowej.

2. Poprzez przekazanie rzeczy - szczegóły poniżej.

3. Włączając się akcje: "Wyprawka dla Maluszka" - przekazując dar na zestawy składające się z pierwszych akcesoriów i ubranek potrzebnych do szpitala i w początkowej pielęgnacji noworodka w domu, które przekazujemy samotnym matkom oraz rodzinom w trudnej sytuacji życiowej - szczegóły poniżej.

Serdecznie dziękujemyNa ręce fundacji można przesłać bądź przynieść pomoc rzeczową dla maluchów w postaci ubranek, wózków, nosidełek, łóżeczek i akcesoriów dla noworodków i niemowląt.

Przekazaliśmy już wiele wózków i nosidełek dla maluchów, ubogie mamy nie kryły radości bo na wózek ich po prostu nie stać. Jak dziecko w Państwa rodzinie wyrośnie, możecie wózek przyprowadzić bądź przysłać do naszego biura. Będzie czekał na kolejną potrzebującą mamę.

Bardzo potrzebne są ubrania także dla starszych dzieci 110-140

Jeżeli coś zostało po Waszych dzieciach czy wnukach, możecie ofiarować ubogim matkom. Rzeczy można przekazywać na adres:
Klub Przyjaciół Ludzkiego Życia, Jaśkowa Dolina 47/1a, 80-286 Gdańsk bądź osobiście w naszym biurze w godzinach 9.00 - 16.00 bądź w innych po wcześniejszym kontakcie telefonicznym 583411911

W dalszym ciągu prowadzimy akcje: "Wyprawka dla Maluszka" - przekazujemy zestawy składające się z pierwszych akcesoriów i ubranek potrzebnych do szpitala i w początkowej pielęgnacji noworodka w domu (koszt jednego zestawu to 240 zł) możesz wspomóc akcję finansowo wpłacając dar oraz akcję "Skarpetki dla Maluszka" - każdy posiadający umiejętność dziergania na drutach bądź szydełku może wykonać skarpetki dla nowonarodzonego dziecka. Więcej na http://www.hli.org.pl/pl/artykuly/1097-ubralismy-juz-20-dzidziusiow-potrzebne-skarpetki

Dziękujemy w imieniu Mam i Maluszków za okazane do tej pory wsparcie. Bez Waszej pomocy i zaangażowania to by się nie udało!

 

pomocrzeczowa
 Pomoc rzeczowa
skarpetkiibuciki
 Skarpetki i buciki
 

 wyprawki
Wyprawki
 
Czy chcesz otrzymywać informację internetową na temat obrony życia w kraju i na świecie na swojego osobistego e-maila?
Zapisz się!

Twój adres e-mailowy jest u nas bezpieczny, nikomu go nie udostępniamy, ani go nie publikujemy.

Należymy do:

Media społecznościowe

Pomoc Rzeczowa

POMOC RZECZOWA3

Domy Samotnej Matki w Polsce

Okna Życia w Polsce

artykulOknaZycia

wspomoz obrone zycia

1. Przez internet za pośrednictwem PayU (PLN):

_
Kartą płatniczą Visa, MasterCard, albo przelewem online, możesz wspomóc naszą działalność w obronie życia dowolną kwotą.

2. Przez internet za pośrednictwem PayPal:

PayPal (PLN)PayPal € (Euro)


3. Wpłać przelewem bankowym na konto:

Klub Przyjaciół Ludzkiego Życia
ul. Jaśkowa Dolina 47/1a
80-286 Gdańsk
Nr rachunku: 05 1240 1242 1111 0000 1587 7356

 

materialy pro-life
BELKASKLEPIK3
BELKAULOTKI3
BELKAEBOOKI3
fromoceantoocean
 
 
logo GV
 
duszpasterstworodzinag