Human Life International - Polska

Polski serwis pro-life

Akcja Trwa! Ubraliśmy 20 dzidziusiów! Potrzebne skarpetki i nosidełka!

16649561 1424540804256966 8383100685118398902 nDrodzy Przyjaciele!
W okresie świąt Bożego Narodzenia składaliśmy się na wyprawki dla noworodków najbiedniejszych mam. Jesteście wspaniali! Udało się wspólnie skompletować łącznie 20 wyprawek. Mamy nadzieję, że zrobimy więcej, gdy otrzymamy dary z 1%.  To ważna pomoc. Jest bardzo potrzebna w wymiarze praktycznym, bo takie dziecko trzeba w coś ubrać, zabezpieczyć, zawinąć i przewinąć. Ale także jest ważna, gdyż budzi nadzieję matki, że nie jest sama, że jakoś sobie poradzi. Ta nadzieja daje szansę dziecku, gdyż często jest zagrożone aborcją.

Bardzo dziękujemy! Przyjaciele są niezawodni!

Rzeczy dla maluchów
Przysyłacie też różne rzeczy dla maluszków. Są śliczne. Moje dzieci nie miały tak pięknych ubranek i akcesoriów. W latach osiemdziesiątych poprzedniego wieku polski przemysł czegoś tak ładnego, a jednocześnie praktycznego, nie produkował.

Wózek dla malucha
Przekazaliśmy już dwa piękne wózki. Jaka była radość! Te ubogie mamy, gdy idą do sklepu lub do lekarza, często noszą dziecko w chuście. Na wózek ich po prostu nie stać. Jak dziecko w waszej rodzinie wyrośnie, możecie wózek przyprowadzić bądź przysłać do naszego biura. Będzie czekał na kolejną potrzebującą mamę.
 
Bardzo potrzebne są foteliki - nosidełka (tzw. pierwsze do 10 kg) do odbioru dziecka ze szpitala po porodzie!

Nadal zbieramy rzeczy dla maleńkich dzieci
IMAG5194Jeżeli coś zostało po Waszych dzieciach czy wnukach, możecie to ofiarować ubogim matkom. Rzeczy należy przekazywać na adres: Klub Przyjaciół Ludzkiego Życia, Jaśkowa Dolina 47/2, 80-286 Gdańsk

Najbardziej potrzebne są maleńkie skarpetki!
Okazuje się, że najbardziej pożądane są maleńkie skarpetki. A poza tym sweterki, czapeczki. To można zrobić w domu na drutach lub na szydełku nawet z resztek włóczki. Ja dla swoich dzieci to wszystko robiłam sama. Umiem nawet zrobić skarpetki, chociaż to trochę bardziej skomplikowane. Niestety mam za dużo obowiązków i nie mam kiedy ich teraz robić. A szkoda, bo bardzo lubię robótki. Szukamy więc Wolontariuszek, które włączyłyby się w akcję robienia skarpetek lub maleńkich kapciuszków dla maluszków.


Kto pomoże? Robimy skarpetki, kaftaniki, czapeczki!
Wiele Pań potrafi dobrze robić na drutach i lubi tę dłubaninę. Jeżeli ktoś obawia się, że już nie pamięta jak się to robi, dodawanie i spuszczanie oczek można powtórzyć zaglądając do Internetu. Tam jest dokładna instrukcja, również na filmach. Jeżeli oczy dopisują, a palce są sprawne, można pomóc. To, co zrobimy jest bardzo potrzebne. Zrobione z miłością maleńkie skarpetki, czapeczka czy sweterek nie tylko ochroni maluszka przed zimnem. Jest upominkiem od kochającej Babci lub Cioci! Te ubogie dzieci najczęściej babci nie mają albo niczego od nich nie dostają.

Czekam na zgłoszenia Wolontariuszy
IMAG5186pgJeżeli, ktoś chce się osobiście zdeklarować lub namówi którąś ze znajomych pań, aby wolontarystycznie włączyła się w akcję robienia na drutach dla ubogich maluszków, proszę do nas zadzwonić. Telefon do naszego biura 58 341 19 11. Umówimy się i uzgodnimy szczegóły. Postaramy się o włóczkę i druty.

A Przyjaciele złożą się na włóczkę
Otwieramy skarbonkę. Zbieramy na włóczkę i odpowiednie druty: na żyłce i takie specjalne 5 szt. nr 3 do robienia skarpetek. A może ktoś chciałby po prostu ufundować takie maleńkie skarpeteczki robione fabrycznie? Zobaczymy, co da się zrobić. Jak zawsze liczymy na Was.

Dary serca można przekazywać TUTAJ

Dla osób z za granicy TUTAJ

Prosimy pamiętajcie także o nas przekazując 1% na wsparcie naszych dzieł pro-life.

Możecie zobaczyć, co robimy TUTAJ!

Nasze dane: Stowarzyszenie Przyjaciół Ludzkiego Życia

NR KRS 0000249454

Na naszej stronie umieściliśmy specjalnie dla Was dobre programy (do wyboru) służące do rozliczania PITów, które można pobrać TUTAJ.

 

IMAG52301
    z podziękowaniami dla Pani Urszuli i Pani Małgorzaty z Kwidzyna

 

W imieniu KPLŻ
Ewa H. Kowalewska
Klub Przyjaciół Ludzkiego Życia
Human Life International - Polska

 

 
Czy chcesz otrzymywać informację internetową na temat obrony życia w kraju i na świecie na swojego osobistego e-maila?
Zapisz się!

Twój adres e-mailowy jest u nas bezpieczny, nikomu go nie udostępniamy, ani go nie publikujemy.

Należymy do:

Media społecznościowe

Pomoc Rzeczowa

POMOC RZECZOWA3

Domy Samotnej Matki w Polsce

Okna Życia w Polsce

artykulOknaZycia

wspomoz obrone zycia

1. Przez internet za pośrednictwem PayU (PLN):

_
Kartą płatniczą Visa, MasterCard, albo przelewem online, możesz wspomóc naszą działalność w obronie życia dowolną kwotą.

2. Przez internet za pośrednictwem PayPal:

PayPal (PLN)PayPal € (Euro)


3. Wpłać przelewem bankowym na konto:

Klub Przyjaciół Ludzkiego Życia
ul. Jaśkowa Dolina 47/1a
80-286 Gdańsk
Nr rachunku: 05 1240 1242 1111 0000 1587 7356

 

materialy pro-life
BELKASKLEPIK3
BELKAULOTKI3
BELKAEBOOKI3
fromoceantoocean
 
 
logo GV
 
duszpasterstworodzinag