Ojcowskie wydarzenie roku!

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Tato.Net - organizacja wspierająca mężczyzn w wypełnianiu roli ojca - zaprasza na IX Międzynarodowe Forum Tato.Net. Za niespełna dwa tygodnie zainteresowani panowie będą mogli spotkać się w męskim gronie, aby porozmawiać o ojcostwie. Tym razem w kontekście problematyki „Wolność i dyscyplina”.
 
Swoimi doświadczeniami podzielą się znani ojcowie: Marek Kamiński (polarnik, podróżnik, przedsiębiorca), Dariusz Kamys (aktor kabaretu Hrabi i autor tekstów), a także wyjątkowy gość specjalny: Joshua Becker - ojciec, bloger, pastor i propagator minimalizmu, czyli wolności od tego, co nas w życiu rozprasza. Szczegółowy program oraz listę zaproszonych gości znajdziecie Państwo na stronie Forum.
 
Organizatorzy zapowiadają 10 godzin prelekcji, warsztatów, dyskusji i inspirujących rozmów, również w kuluarach. To potężna dawka wiedzy i pozytywnej, ojcowskiej energii!
 
Gorąco zachęcamy do udziału każdego ojca! Sobota, 30 września 2017 r., Hotel Arche w Łochowie k. Warszawy, godz. 9:00. Rejestracja na stronie Forum.
 
[Informacja własna organizatora]
 
Zdjęcie: MorfueFile (taliesin) - FP
Skorzystaj z dobrego programu do wypełniania PITów!
 
Prosimy podaruj swój 1% na obronę życia! 
Nasz KRS: 0000249454


Czy chcesz otrzymywać informację internetową na temat obrony życia w kraju i na świecie na swojego osobistego e-maila?
Zapisz się!


Twój adres e-mailowy jest u nas bezpieczny, nikomu go nie udostępniamy, ani go nie publikujemy.