Human Life International - Polska

Polski serwis pro-life

student license cost autocad civil 3d 2015 click for source project professional 2016 student microsoft project professional 2016 solidworks 2016 premium autocad lt 2016 mac student price of building design suite 2017

Rekolekcje "Uzdrowienie po aborcji"

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Ogólnopolskie rekolekcje "Uzdrowienie po aborcji" odbędą się na początku sierpnia na terenie diecezji tarnowskiej. To propozycja dla kobiet i mężczyzn, którzy w jakikolwiek sposób - bezpośrednio lub pośrednio – przyczynili się do aborcji i odczuwają jej konsekwencje emocjonalne oraz duchowe.
 
Wszystkim uczestnikom organizatorzy zapewniają pełną dyskrecję. Do publicznej wiadomości będzie podane nawet miejsca tych rekolekcji. W spotkaniu mogą uczestniczyć także osoby niewierzące.
 
Jedną z prowadzących rekolekcje będzie psycholog s. Maksymiliana Kamińska ze Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Chrystusa Króla dla Polonii Zagranicznej, która w Stanach Zjednoczonych prowadzi poradnię specjalizującą się w terapii syndromu proaborcyjnego. Poradnia działa w ramach „Programu Rachela". To program terapeutyczny dla osób, które dokonały przerwania ciąży. Pomaga uporać się z winą, żalem i innymi trudnymi przeżyciami po stracie dziecka, do której ludzie osobiście się przyczynili.
 
”Do poradni przychodzą najczęściej osoby, u których ‘pęka’ to napięcie po latach, kiedy cierpienie jest nie do zniesienia. Czasami nawet po 30, 40 latach. Najstarszą pacjentkę miałam w wieku 83 lat, dokonała ona pięciu aborcji. Dla niej największym cierpieniem była niepewność co do tego, co się dzieje z tymi dziećmi” - opowiada siostra-psycholog.
 
Po pomoc zgłaszają się także mężczyźni. Za każdą aborcją stoi jakiś mężczyzna. Doradził, zażądał, dał pieniądze, albo jako lekarz przerywał ciąże swoich pacjentek.
 
Rekolekcje "Uzdrowienie po aborcji" odbędą się od 4 do 6 sierpnia. Są organizowane pod patronatem Wydziału ds. Nowej Ewangelizacji Kurii Diecezjalnej w Tarnowie. Poprowadzą je: s. Maksymiliana Kamieńska MChR, s. Małgorzata Słomka MChR i ks. Artur Ważny. Zapisy przyjmuje s.Małgorzata, tel. 730 278 555.
 
Ponadto od 11 do 13 sierpnia zostają zorganizowane rekolekcje „Uzdrowienie po poronieniu” - dla rodziców, którzy stracili swoje dziecko wskutek poronienia naturalnego.
 
[Na podstawie serwisu informacyjnego http://www.aborcjabolterapia.com; także: eKAI via Deon - 17.07.2017 r.]
 
Zdjęcie: MorgueFile (jdurham) - FP
 
Czy chcesz otrzymywać informację internetową na temat obrony życia w kraju i na świecie na swojego osobistego e-maila?
Zapisz się!


Twój adres e-mailowy jest u nas bezpieczny, nikomu go nie udostępniamy, ani go nie publikujemy.

Pomoc Rzeczowa

POMOC RZECZOWA3

Okna Życia w Polsce

artykulOknaZycia

Media społecznościowe

 googlepluslogo1
wiadomosci pro-life

Zapisz się, aby otrzymywać informację internetową na temat obrony życia w kraju i na świecie!


materialy pro-life
BELKASKLEPIK3
BELKAULOTKI3
BELKAEBOOKI3
wspomoz obrone zycia

1. Przez internet za pośrednictwem PayU (PLN):

_
Kartą płatniczą Visa, MasterCard, albo przelewem online, możesz wspomóc naszą działalność w obronie życia dowolną kwotą.

2. Przez internet za pośrednictwem PayPal:

PayPal (PLN)

PayPal € (Euro)

3. Pobierz przekaz pocztowy (pdf), wydrukuj i wypełniony nadaj na poczcie lub w banku.

4. Wpłać przelewem bankowym na konto:

Klub Przyjaciół Ludzkiego Życia
ul. Jaśkowa Dolina 47/1a
80-286 Gdańsk
Nr rachunku: 05 1240 1242 1111 0000 1587 7356

fromoceantoocean
 
logoFKP 01
 
logo GV
 
duszpasterstworodzinag